بازی های سال 2019 شگفت‌زده‌تان خواهند کرد

در سال 2018 تعداد زیادی بازی ویدیویی برای Ps4، ایکس باکس وان ، اندروید و PC رونمایی شد. با اتمام سال 2018 دوست‌داران بازی های ویدیویی منتظر اخبار بازی های سال 2019 هستند. در فهرست بازی های سال 2019 بازی های جذابی دیده می‌شود، که طرفداران آن‌ها مدت‌های زیادی در انتظار آماده شدن نسخه بعدی آن بوده‌اند. بازی Kingdom Heart III، Anthem، Days Gone و بسیاری بازی دیگر در فهرست بازی‌هایی هستند که در سال 2019 رونمایی خواهند شد.

دوست‌داران بازی های ویدیویی منتظر خبر‌های خوشایند دیگری برای رونمایی بازی‌هایی مانند Dead Stranding و The Last Of Us 2 هستند. بازی‌های ویدیویی دنباله‌دار طرفداران خود را دارد و هیجان دنبال کردن این بازی‌ها باعث شده افراد بیشتری به دنبال خبرهای بازی‌های دلخواهشان باشد. لیست کامل بازی‌ های سال 2019 نشان می‌دهد بسیاری از بازی‌ها در این سال نسخه جدید خود را ارائه می‌کنند.

دوست‌داران بازی‌های ویدیویی بسته به این که از چه کنسول بازی استفاده می‌کنند، امکانات متفاوتی از بازی های کامپیوتری انتظار دارند. بعضی از بازی‌ها تنها قابلیت بازی در بعضی کنسول‌ها را دارند و به همین دلیل طرفداران بازی‌های ویدیویی بسته به نوع کنسول یا دستگاه خود دسته‌بندی شوند. بیشتر بازی های ویدیویی قابلیت نصب و بازی روی PC را دارند برای همین سال 2019 برای افرادی که با PC خود بازی می‌کنند پر از خبرهای هیجان‌انگیز خواهد بود.

سال 2019 پر از خبرهای خوب برای همه ژانر‌های بازی است. بازی های اکشن، ماجراجویی، بازی های دو نفره و گروهی، بازی های استراتژیک، RPG و بسیاری از ژانرهای دیگر بازی سری جدید خود را در سال 2019 رونمایی می‌کنند.

 

بازی های ابتدای سال 2019

با این که هنوز زمان زیادی از شروع سال 2019 نگذشته، تاریخ انتشار بعضی از بازی های ویدیویی در سال 2019 مشخص شده است. زمان انتشار بسیاری از بازی‌ها نیز برای پاییز مشخص شده و به نظر می‌رسد در ماه‌های آینده تعداد بازی‌های بیشتری از ژانرهای مختلف و برای کنسول‌های بازی متفاوت رونمایی شود. توجه داشته باشید زمان انتشار بازی‌ها مربوط به انتشار بازی‌ها در آمریکای شمالی است. زمان انتشار بازی در نقاط مختلف دنیا می‌تواند متفاوت باشد.

 

بازی‌های منتشر شده در ژانویه 2019:

yougi.jpg

سال 2019 با انتشار بازی Kingdom Heart 3 شروع شد و طرفداران بازی‌های ویدیویی را هیجان‌زده کرد. طرفداران دیزنی و Square Enix زمان زیادی را در انتظار این بازی بودند و انتشار نسخه جدید آن مانند هدیه سال نو همه دوست‌داران بازی Kingdom Heart 3 را خوشحال کرد.

این بازی تنها خبر هیجان‌انگیز برای شروع سال 2019 نبود. انتشار بازی Resident Evil 2 برای PC، ایکس باکس وان و PS4 هم خبری بود که طرفداران بازی‌های ویدیویی را خوشحال کرد. بازی‌هایی که در ژانویه 2019 منتشر شدند به شرح زیر هستند:

بازی معروف Fitness Boxing در تاریخ چهارم ژانویه 2019 برای کنسول بازی نینتندو سوییچ عرضه شد.

بازی پرطرفدار Pikuniku در تاریخ 7 ژانویه برای کسانی که با PC یا Switch بازی می‌کنند منتشر شد.

در تاریخ 10 ژانویه نسخه جدید Aftercharge ، Double Cross و Bury me My Love به بازار عرضه شد.

سه بازی Mario & Luiji، New Super Mario و Tales of Vesperia در تاریخ 11 ژانویه منتشر شدند.

Onimusha، Vane،Smash Hit Plunder و Smock and Sacrifice در 15 ژانویه برای دوست‌داران این بازی‌ها عرضه شدند.

Hell warders، Octahedron و YIIK: a postmodern RPG نیز در تاریخ 17 ژانویه به بازار آمدند.

بازی های سال 2019 که در تاریخ 18 ژانویه وارد بازار شدند، سه بازی زیر هستند:

 • Travis Strikes Again: No More Heroes
 • Senran Kagura Burst Re:Newal
 • Ace Combat 7: Skies Unknown

بازی A fisherman’s tale در تاریخ 22 ژانویه به هواداران این بازی که در PS4 این بازی را دنبال می‌کنند، هیجان دوباره وارد کرد.

At the Gates و Slay the Spire در تاریخ 23 ژانویه منتشر شدند. هر دوی این بازی ها قابل اجرا در PC هستند.

در تاریخ 24 ژانویه بازی Battlefleet Gothic: Armada2 و اپیزود شماره 2 از بازی Life is Strange 2 منتشر شد.

نسخه جدید بازی محبوب Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه در بازار بازی های ویدیویی عرضه شد. این بازی از سری بازی های 2019 ایکس باکس وان است، علاوه بر آن در PC نیز اجرا می‌شود و کاربران کنسول‌های PS4 نیز می‌توانند این بازی را دنبال کنند.

در تاریخ 29 ژانویه سه بازی Genesis: Alpha 1، Kingdom Heart 3 و Planetside Arena منتشر شد.

Fission Superstar X و Sunless Skies در آخرین روز ژانویه 2019 منتشر شد و در اولین ماه سال جدید بسیاری از هواداران بازی‌های ویدیویی را غافلگیر کرد. هر دوی این بازی‌ها از سری بازی های 2019 برای PC هستند.

 

انتشار بازی های سال 2019 در فوریه:

space.jpg

 

 

با نگاهی به سال‌های گذشته متوجه می‌شویم فوریه ماه خیلی خوبی برای انتشار نسخه جدید بازی‌های ویدیویی نبوده است. اما فوریه 2019 ماهی است که هواداران بازی‌های ویدیویی فراموش نخواهند کرد. در فوریه 2019 عنوان‌های بازی بسیاری ارائه می‌شود که بازیکن‌های کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و PS4 رابه فکر پس‌انداز دلارهایشان می‌اندازد. در فوریه 2019 تعداد زیادی بازی برای کنسول‌های مختلف ارائه می‌شود و این خبر خوشحال‌کننده‌ای برای دوست داران بازی‌های ویدیویی است.

در روز اول ماه فوریه از لیست بازی های سال 2019 سه بازی 8-Bit Hordes، Animal Super Squad و Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد.

روز 5 فوریه نیز روز مهمی برای طرفداران بازی‌های زیر بود:

 • Etrian Odyssey Nexus
 • The Occupation
 • Away: Journey to the Unexpected

روزهای 7 و 8 فوریه نیز با انتشار بازی‌های زیر روزهای مهمی از ماه فوریه شدند:

 • Astroneer
 • Ape Out
 • BlazBlue: Central Fiction Special Edition
 • God Eater 3

سه بازی Arcade Spirits، Trials Rising و Outward در تاریخ 12 فوریه منتشر می‌شوند و بازی‌های Civilization 6، Degrees of separation و Tokyo School life هم از بازی های ماجراجویانه ای هستند که در تاریخ 14 فوریه لیست بازی های سال 2019 را کامل می‌کنند.

در نیمه ماه فوریه 5 بازی مهم برای دوست‌داران بازی‌های ویدیویی به این فهرست اضافه می‌‌شود و این بازی‌ها به شرح زیرند:

نیمه دوم ماه فوریه نیز پر از خبرهای خوب برای دوست‌داران بازی‌های زیر است:

 • Anthem
 • Anthem
 • Anno 1800
 • Dirt Rally 2.0
 • (PlanTechtor (Rift, Vive

 

کدام بازی های سال 2019 در مارچ منتشر می‌شوند؟

division2.jpg

 

ماه مارچ به اندازه ماه‌های ژانویه و فوریه پر از هیجان نیست. اما همچنان نسخه جدید بازی‌های جذابی در آن منتشر می‌شود. در این ماه دوست‌داران بازی Devil May Cry و The Division 2 غافلگیر خواهند شد. به غیر از تاریخ‌هایی که در فهرست زیر به عنوان تاریخ انتشار بازی های سال 2019 برای PS4 ، اندروید و ایکس‌ باکس وان ارائه می‌شود، بازی‌های دیگری نیز منتشر خواهد شد. اما هنوز اطلاعات قطعی آن از طرف کمپانی‌های سازنده به بیرون درز پیدا نکرده است.

آغاز ماه مارچ همراه با انتشار بازی Toejam & Earl خواهد بود و پس از آن بازی Left Alive در تاریخ 5 مارچ به لیست بازی های سال 2019 اضافه می‌شود. بازی Total War قسمت Three Kingdom را به لیست بازی‌ها اضافه می‌کند و در تاریخ 8 مارچ بازی محبوب Devil May Cry منتشر خواهد شد.

The Caligula Effect بازی محبوبی است که در 12 مارچ به فهرست بازی های ویدیویی اضافه می‌شود. در نیمه مارچ با منتشر شدن سه بازی زیر دوست‌داران بازی‌های ویدیویی هیجان دوباره‌ای را تجربه خواهند کرد:

 • Willowbrooke Post – Steam Early Access
 • The Division 2
 • One Piece World Seeker

بازی ماجراجویانه Sinking City برای کنسول PS4 ساخته شده و در تاریخ 21 مارچ نسخه جدیدی را به دوست‌داران این ماجراجویی هولناک ارائه می‌دهد. بازی We. The revolution نیز در همین تاریخ ارائه خواهد شد.

کاربران ویندوز، ایکس باکس وان و PS4 نیز می‌توانند از تاریخ 22 مارچ بازی Sekiro: Shadows Dies Twice را خریداری کرده و به لیست بازی‌ های سال 2019 ایکس باکس وان ، PS4 و ویندوز اضافه کنند.

Nelke & the Legendary Alchemists هم در تاریخ 26 مارچ منتشر خواهد شد و دوست‌داران این بازی جدید که در سال 2018 رونمایی شده می‌توانند نسخه جدیدی از این بازی را دنبال کنند.

 

بازی‌هایی که در ماه آپریل منتشر می‌شوند:

labrato.jpg

بیشتر بازی های سال 2019 تاریخ دقیق و مشخصی برای انتشار ندارند و تاریخ‌های ارائه شده برای بازی‌هایی که ذکر شد به علت نزدیک بودن تاریخ انتشار به صورت دقیق اعلام شده‌اند. در خصوص بازی‌هایی که تا انتهای سال 2019 منتشر می‌شوند نمی‌توان تاریخ دقیقی اعلام کرد و تاریخ‌ها بر اساس اطلاعاتی است که کمپانی مادر ارائه می‌دهد.

خبر خوب این است که تعداد زیادی بازی در تابستان رونمایی می‌شوند و بازیکن‌ها می‌توانند بازی‌هایی را که دوست دارند دنبال کنند. از بازی های 2019 برای PS4 که در آپریل منتشر می‌شوند می‌توان به فهرست زیر اشاره کرد:

 • Mortal Combat 11
 • Days Gone
 • Dauntless
 • Rage 2
 • Team Sonic Racing
 • Crash Team Racing Nitro-Fueled
 • Shenmue III
 • Mechwarrior 5: Mercenaries
 • Above
 • Beyond Blue

به غیر از بازی‌هایی که در بالا گفته شد، بازی‌های دیگری نیز در ماه آپریل منتشر می‌شوند که از بازی‌های مختص نینتندو سوییچ هستند. Children of Morta از جمله بازی‌هایی است که علاوه بر بازی های 2019 برای PS4 قابل بازی کردن در نینتندو است.

Close To the Sun از سری بازی‌های Survival است، که برای نسخه‌های اندروید و PC قابل اجرا است. این بازی در آپریل 2019 منتشر خواهد شد و دوست‌داران این دسته بازی‌ها را خوشحال خواهد کرد.

Carried Away از بازی های 2019 برای iOS و اندروید است؛ که در ماه آپریل منتشر می‌شود. احتمال می‌رود بازی‌های زیر برای کنسول‌های بازی مختلف در ماه‌های ابتدایی سال 2019 منتشر شوند:

This is Pool، Killer Queen Black، Rebel Galaxy Outlaw، Concrete Genie و Songbird Symphony از بازی های سال 2019 هستند که در نیمه اول این سال منتشر خواهند شد. اما هنوز کمپانی‌های سازنده این بازی‌ها تاریخ دقیقی برای زمان انتشار آن‌ها اعلام نکرده‌اند.

هیجان انتشار بازی‌ های 2019 برای PC ، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن با شروع نیمه دوم سال 2019 بیشتر خواهد شد و بسیاری از بازی های پرطرفدار در پاییز و زمستان منتشر خواهند شد. از بازی‌‌های امسال که در اواخر سال 2019 منتشر می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Judgement – Late 2019
 • Phoenix Point – Late 2019
 • The Settlers – Late 2019

 

بازی‌های دیگری که در 2019 منتشر می‌شوند:

 

n;a.jpg

 

 

دنیای بازی‌های ویدیویی در تولید و انتشار بازی‌ها محدودیت ندارد. تمام بازی‌هایی که گفته شد چه برای بازی در کنسول‌های مدرن باشد و چه با PC بازی شود، در سال 2019 با جذابیت‌های بصری بیشتری ارائه می‌شود. این امر تنها مربوط به بازی های سال 2019 نیست. پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت سازنده‌های بازی دنیای بی‌انتهایی از بازی‌های ویدیویی پدید آورده است.

اما هیچ کدام از کمپانی‌های سازنده تمایل ندارند تاریخ دقیقی برای انتشار بازی اعلام کنند؛ و بسیاری از بازی‌هایی که هواداران خاص خود را دارد، همچنان بدون تاریخ و در فهرست انتظار است. پیش‌بینی می‌شود بازی‌های زیر نیز در سال 2019 معرفی شوند و دنیای بازی‌های ویدیویی را متحول کنند.

بازی سی و نه روز تا مارس از بازی های 2019 ایکس باکش وان و نینتندو است. پیش از این نسخه قدیمی‌تر این بازی در PC بازی می‌شد. در سال 2019 کمپانی سازنده این بازی، 39 روز تا مارس را برای کنسول‌های بازی ایکس باکس وان و نینتندو ارائه می‌دهد.

بازی 4Sight با تم استراتژی و از بازی های 2019 برای PC است. این بازی به بازیکن‌ها اجازه می‌دهد با چهار کاراکتر مختلف بازی کنند و به انتخاب خود در فضاهای مختلف بازی تصمیمات استراتژیک بگیرند. تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی اعلام نشده است؛ اما پیش‌بینی می‌شود این بازی در سال 2019 به بازار بازی‌های ویدیویی اضافه شود.

بازی  9 Monkeys of Shaolin از بازی‌هایی است که محدودیتی برای بازی روی کنسول‌های مختلف ندارد. با توجه به گفته‌های کمپانی سازنده، این بازی در سال 2019 برای کنسول‌های PS4 و ایکس‌ باکس وان ارائه می‌شود و ورژن‌های دیگری از این بازی نیز برای بازی روی PC و نینتندو سوییچ ارائه خواهد شد.

A Fold Apart از بازی های محبوب و داستانی است. این بازی که روایت دو زوج عاشق را نشان می‌دهد پیش‌تر با کیفیت پایین‌تری روی PC قابل بازی کردن بود. امسال این بازی با کیفیت بهتری برای کنسول نینتندو سوییچ ارائه خواهد شد و دوست‌داران این روایت عاشقانه می‌توانند ادامه این بازی را روی کنسول‌های دستی نینتندو دنبال کنند.

شرکت نایت اسکول استودیو سال های زیادی است که در تولید بازی‌های ویدیویی دست دارد. از بازی های 2019 برای PC که توسط این کمپانی تولید شده، بازی افترپارتی Afterparty است. تم این بازی مناسب نوجوان‌هاست؛ اما دنیای بازی‌های ویدیویی هیچ مرز سنی برای بازی‌ها قائل نمی‌شود و همه کاربران با کنسول‌های مختلف در هر سنی که باشند، می‌توانند بازی مورد علاقه خود را دنبال کنند.

کمپانی تریومف سری بازی‌های Age of Wonders را تولید می‌کند و نسخه جدیدی از این بازی در سال 2019 منتشر خواهد شد. این بازی از بازی های استراتژی است و تاکنون روی PS4 و کنسول‌های دیگر قابلیت بازی داشت. پیش‌بینی می‌شود در سال 2019 کمپانی تریومف این بازی را برای همه کنسول‌ها ارائه دهد.

Alchemic Cutie از بازی های رنگارنگ و جذابی است که در سال 2019 برای PC ارائه خواهد شد. این بازی داستانی با تم استراتژی در جزیره ویمبا بازی می‌شود و بیشتر طرفداران این بازی نوجوان‌ها خواهند بود.

Ancestors: The Humankind Odyssey از جمله بازی های 2019 برای PS4 است و قابلیت بازی روی PC و ایکس باکس وان را نیز دارد. این بازی با تم Survival تولید شده و داستان بازی مربوط به هزاران سال پیش است.

بازی A Plug Tale از سری بازی‌های تولید استودیو Asobo است و در سال 2019 روانه بازار خواهد شد. این بازی به کاربران ایکس باکس وان و PS4 اجازه می‌دهد روی کنسول‌های خود این بازی را نصب کنند. بازیکن‌های دیگر نیز می‌توانند با استفاده از ویندوز بازی را نصب و بازی کنند. سازندگان این بازی هنوز تاریخ دقیقی برای زمان انتشار این بازی اعلام نکرده‌اند؛ اما این بازی در اواخر سال 2019 منتشر خواهد شد.

بازی Ary and the Secret of Seasons یک بازی ماجراجویانه است و قابلیت بازی روی تمام کنسول‌ها را دارد. این بازی در سال 2019 وارد بازار می‌شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است.

Atone از بازی‌هایی است که با سبک پازل ساخته شده و در لیست بازی های سال 2019 قرار دارد. این بازی علاوه بر این که قابلیت بازی روی کنسول‌های مختلف را دارد، قابل بازی روی مک نیز است. به نظر می‌رسد اواخر سال 2019 این بازی منتشر شود و دوست‌داران بازی‌هایی در این سبک را هیجان‌زده کند.

BlackWords از سری بازی های 2019 برای PC است و با مضمونی که از روی کتابی با همین نام نوشته شده، توسط کمپانی Logic Lember تولید شده است. این بازی نیمه دوم سال 2019 به فهرست بازی‌های ویدیویی اضافه خواهد شد.

بازی Babylon’s Fall از بازی های جذاب سال 2019 و محصول کمپانی پلاتینیوم است. این کمپانی خالق بازی‌هایی نظیر Happy Camelot و Glory Of Fellowland است و این بازی جدید را در سال 2019 منتشر خواهد کرد.

BATALJ از بازی های سال 2019 است و توسط کمپانی Fall Damage تولید شده است. این کمپانی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی اعلام نکرده؛ اما بدون شک انتهای سال 2019 زمان مناسبی برای این بازی خواهد بود.

Battletoads از بازی‌های بسیار قدیمی است که در اولین کنسول‌های بازی می‌توانستید بازی کنید. سال تولید این بازی به سال 1991 برمی‌گردد. به زمانی که ساده‌ترین کنسول‌های بازی نظیر سگا در دسترس عموم بود. در سال 2019 این بازی با نسخه جدیدی وارد بازار ویدیو گیم‌ها می‌شود و بسیاری از گیمر‌ها را به هیجان می‌آورد. قطعا تغییراتی در گرافیک این بازی به وجود آمده و این امر از مواردی است که هیجان بازیکن‌های قدیمی را بیشتر کرده است.

Bear with Me در فهرست بازی های ماجراجویانه سال 2019 قرار می‌گیرد. اما این بازی نیز مانند بسیاری از بازی‌های دیگر هنوز تاریخ قطعی برای انتشار ندارد و بازیکن‌ها باید تا آخر سال 2019 منتظر باشند.

بازی Bee Simulator در سال 2018 روانه بازار بازی‌های ویدیویی شد و امسال با کمی تغییر نسخه جدیدی از آن به بازار عرضه می‌شود. کاربران تمامی کنسول‌ها و حتی کاربران ویندوز نیز می‌توانند این بازی را نصب و بازی کنند. از خوبی این بازی وجود نسخه‌های متنوع برای کنسول‌های مختلف است.

Blazing Chrome از بازی‌هایی است که با استقبال زیاد مواجه خواهد شد. این بازی که توسط خالق Dark Devotion منتشر شده، توسط دانیلو دیاس طراحی شده است. دانیلو دیاس یکی از معروف‌ترین طراحان بازی های کامپیوتری بوده و بازی‌های بسیاری را طراحی کرده است. برای بازی کردن این گیم محدودیتی وجود ندارد و کاربران تمامی کنسول‌ها می‌توانند روی دستگاه خود این بازی را انجام دهند.

در Blood Roots می‌توانید له کنید، تکه کنید، بکشید و دریای خون بسازید. این بازی یکی از خشن ترین بازی های سال 2019 با گرافیک کارتونی و رنگ‌های بسیار است.

لیست بازی های سال 2019 بسیار بلند است و می‌توان درباره تمامی بازی‌هایی که در این سال منتشر می‌شوند اطلاعات بسیاری نوشت. در زیر به تعدادی از بازی‌های دیگری که در نیمه دوم سال 2019 منتشر می‌شوند اشاره می‌کنیم:

 • Harold Halibut
 • Hellbound
 • Indivisible
 • Infected Shelter
 • Inmost
 • Imperator Rome
 • In the Valley of Gods
 • Ion Maiden
 • Irony Curtain
 • Jenny LeClue
 • Journey to the Savage Planet
 • Jupiter & Mars
 • Kirby’s Extra Epic Yarn
 • La Mulana 2
 • Later Alligator
 • Layers of Fear 2
 • Little Misfortune
 • Lost Ember
 • Lost Words: Beyond the Page
 • Luigi’s Mansion 3
 • Lunacy: Saint Rhodes
 • Maid of Sker

 

بازی های سال 2019 شگفت‌زده‌تان خواهند کرد

سال 2019 سال خوبی برای دوست‌داران بازی‌های ویدیویی است. شروع این سال با انتشار بازی‌های مهمی مانند بازی Kingdom Heart III،Anthem، Days Gone و بسیاری بازی دیگر بوده است. با نگاهی به لیست کامل بازی های سال 2019 متوجه خواهیم شد هیجان رونمایی از بازی های جدید در سال 2019 ادامه خواهد داشت.

تنوع بازی های 2019 برای PS4 و ایکس باکس وان بسیار زیاد است و بازی های 2019 برای اندروید نیز شامل بازی‌های جذابی است. کاربران PC نیز می‌توانند منتظر نسخه جدید خیلی از بازی‌ها باشند و علاوه بر آن بر اساس علاقه‌مندی‌های خود در نیمه دوم سال 2019 بازی‌های دلخواه خود را نصب و بازی کنند.

 

 


چاپ   ایمیل

Comments powered by CComment