لیست بازی های Uplay+ منتشر شد

لیست بازی های Uplay+ منتشر شد

 شرکت یوبی سافت به تازگی فهرست کامل اسامی بازی های Uplay+ را منتشر کرده که شامل عناوین محبوبی همچون The Division 2 و ریبنو سیکس سیج می شود.

در پی موفقیت چشمگیر سرویس اشتراکی بازی ها و افزایش روز افزون تعداد کاربران ایکس باکس گیم پس و EA Access، اواخر خرداد بود که شرکت فرانسوی یوبی سافت در جریان رویداد E3 2019 به معرفی اولین سرویس اشتراکی خود تحت عنوان یوپلی پلاس پرداخت (سرویس اشتراکی Uplay پلاس معرفی شد). درست مشابه دیگر سرویس های اشتراکی، کاربران پلتفرم رایانه شخصی با خرید اشتراک ماهانه Uplay Plus به صورت رایگان قادر به تجربه بیش از 100 بازی جدید و قدیمی یوبی سافت هستند که فهرستی از اسامی این عناوین تا پیش از امروز منتشر نشده بود.

حال، شرکت یوبی سافت همان طور که وعده داده بود، ساعاتی پیش اسامی بازی های Uplay+ را با علاقه مندان به اشتراک گذاشت که در این فهرست، مجموعه های بزرگی از جمله فار کرای، اساسین کرید، The Division، رینبو سیکس، واچ داگز، Prince of Persia، اسپلینتر سل، گوست ریکون، ریمن و Silent Hunter به چشم می خورد.

نکته جالب این گزارش، دسترسی بازیکنان به نسخه آلتیمیت غالب عناوین و امکان تجربه تمامی بسته های الحاقی آن ها است. فارغ از این، بسیاری از بازی های مورد انتظار شرکت یوبی سافت نظیر Ghost Recon: Breakpoint و واچ داگز 3 نیز در این سرویس حضور دارند که کاربران به برخی از این عناوین دسترسی زودهنگام خواهند داشت.

pppp.jpg

 به گفته یوبی سافت، سرویس یوپلی پلاس از تاریخ 21 شهریور امسال (12 سپتامبر) به صورت انحصاری در دسترس کاربران پلتفرم رایانه شخصی قرار خواهد گرفت. خوشبختانه، امکان عضویت آزمایشی در این سرویس فراهم شده و علاقه مندان از روز 21 شهریور الی 8 مهر (30 سپتامبر) می توانند سرویس Uplay Plus را به رایگان امتحان کنند. قیمت اشتراک یک ماهه این سرویس برابر با 14.99 دلار اعلام شده است.


چاپ   ایمیل

Comments powered by CComment